transformačný mentoringový program

Spracujte neveru 

a opäť si začnite užívať život vo vzťahu.

Nevera prináša obrovský pocit zrady. Sprevádza ju sklamanie a bolesť. 

Tá bolesť je tak veľká, že si začneme vytvárať hradby okolo svojho srdca: "Už nikdy to nechcem zažiť."

Je to obdobie plné pochybností - o sebe, o vzťahu o tom druhom človeku. Zrazu máme pocit, že všetko bolo klamstvo. Že už ničomu nemôžeme veriť. 

A postavíme okolo seba vysoké steny. 

Tie steny, ktoré nás majú pôvodne chrániť, sa časom stávajú väzením. 

Pretože tým, že sa snažíme oddeliť od všetkého bolestivého, nakoniec bolesť uzavrieme vovnútri. A v strachu sa oddelíme od radosti, hravosti a dôvery vo všetko pekné. 

Čo ak by mi zas ublížil? 

Poďme bezpečne zbúrať múry 

Pripravila som transformačný program pre 6 z vás. 

Prečo len 6? Pretože chcem vytvoriť malú skupinku, v ktorej sa budeme spoločne učiť dôvere, rozpúšťať staré zranenia a otvárať svoje srdce. Aby sme si život vo vzťahu dokázali opäť naplno užiť. 

Ako to bude prebiehať?

Čakajú nás 4 spoločné stretnutia na ZOOME
3 individuálne konzultácie, aby sme sa v súkromí ponorili hlbšie.
Každá z vás dostane homeopatiká a Bachove kvapky (ak budete mať záujem)
Vizualizácia
Meditácia na vyliečenie zraneného srdca
Bonus: E-book s mojím príbehom: Ako som prežila a spracovala neveru môjho muža. 


Špeciálny bonus: Pri nákupe do konca júna získate jednu individuálnu konzultáciu ZDARMA. 

Začíname v auguste alebo septembri. Keďže sa jedná o malú skupinku, tak si začiatok spolu dohodneme tak, aby bol pre vás čo najlepší. 


Objednať transformačný program: 

Ako spracovať neveru a začať si  užívať život vo vzťahu. 


Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Ako som prežila neveru.

Celé to bolo šialené. Nemohla som tomu uveriť. Stále a stále sa mi vracala myšlienka, že sa mýlim a všetko sa nejak vysvetlí.

Vlastne sa to celé začalo ešte trochu skôr, ale nejaký čas mi trvalo, kým som si to uvedomila. Môj manžel mi bol neverný.

Bolo to nesmierne ťažké obdobie. Plné bolesti a smútku. Strachu z budúcnosti a pocit, že to hádam nikdy neskončí. Pocit, že všetko, čo sme dovtedy žili, bolo jedno veľké klamstvo. Pocit, že ma môj najbližší priateľ zradil a ja sa nemám s kým podeliť s mojou bolesťou.

Cítila som sa nesmierne ponížená. Nedokázala som o tom hovoriť a zároveň som mala pocit, že to na mne musí každý vidieť: "Aha, chudera. Túto podviedol jej manžel."

Bolo to zvláštne obdobie, ktoré mi prevrátilo život hore nohami. Bola som skutočne na dne.

Malo to však svoju obrovskú výhodu. Z dna už môžete len stúpať.

A tak som si jedného dňa povedala, že celým tým obdobím prejdem tak, aby nezostalo nič nespracované: Je mi jedno, ako veľmi to bude bolieť, ale ja si nič neodložím "na potom"

Zo svojej praxe som totiž videla príliš veľa zlomených žien, ktoré sa začali báť života. Žien, ktoré uzavreli svoje srdce, aby ich už nikdy nikto nezradil. Žien, ktoré radšej ochoreli, než by sa pohli ďalej.

A tak som otvárala svoje rany. Dýchala, meditovala a analyzovala. Odpúšťala a prosila o odpustenie. Zľahka a cvične som zhadzovala bariéry, ktoré sa vytvorili pri prvej bolesti. Otvárala som svoje srdce.

V jeden okamžik som uvidela jasný obraz: Videla som samu seba ako leziem z obrovskej a hlbokej jamy. Zem sa mi drolila pod nohami, ale ja som sa nevzdávala. Každý krok bol náročný, ale ja som postupovala. 

A potom sa obraz vzdialil a ja som videla, ako podobnú cestu absolvujú mnohé ženy. V tom obraze bol odkaz - za Tebou pôjdu ďalšie. Pripravíš im cestu.

Trvalo 10 rokov, kým som našla odvahu o tom hovoriť verejne. Náš vzťah sa dávno urovnal a je omnoho krajší ako bol.

Možno som mala strach, že tým ublížim jemu. Alebo je to hanba a o takýchto veciach sa nehovorí.

Potom som si však spomenula, ako som vtedy túžila po informáciách, ktoré by mi pomohli. Ale bolo ich tak zúfalo málo - o tomto sa verejne predsa nehovorí.

A tak som sa odhodlala a vykročila. Pridajte sa ku mne.