O mne

Od matematiky...

Vyštudovala som matematiku. Je nádherná a fascinujúca. Vlastne som ju milovala už od detstva. Jej čistotu, logiku, dokonalosť a harmóniu.

Neskôr, keď mi bolo dopriate ochutnať rôzne matematické zákutia, ma zaujala jedna špecifická oblasť - analytická geometria. Jej nádhera spočíva v tom, že popisuje svet okolo nás pomocou matematiky. Potrebuje k tomu len niekoľko bodov a v každom z nich vektor (smer a veľkosť). Pomocou vzťahov, princípov a logiky sa dá vytvoriť obraz-model akéhokoľvek predmetu okolo nás. Človek sa pritom naučí všímať si to dôležité.

Bavilo ma to, ale deti a rodina boli pre mňa omnoho dôležitejšie. Matematiku som odložila a zostala len spomienka ako na prvú lásku....k homeopatii

A potom mi do cesty prišla homeopatia. Tak ako to väčšinou býva, vďaka mojej dcére a jej zdravotným problémom. Chodili sme k pani homeopatke, riešili sme jej alergie a ja som bola prekvapená, že ako "vedľajší účinok" liečby sa prestala v noci báť a chodiť k nám do postele. 

Zo začiatku som len pozorovala a sledovala, čo tie maličké cukrové guličky dokážu. Samozrejme, že mi to dlho nevydržalo. Som zvedavá. Začala som hľadať informácie a čítať všetko, čo som našla. 

Neskôr som vyštudovala Slovenskú akadémiu klasickej homeopatie. A dnes pracujem ako klasická homeopatka, sprievodca v náročnejších životných obdobiach. Učím laikov homeopatiu a ďalej vzdelávam praktikujúcich homeopatov.

Z cesty do Santiaga de Compostella
Z cesty do Santiaga de Compostella

Tajomstvá života

Matematika i homeopatia ma naučili vnímať svet a vyhľadávať logické súvislosti, ktoré som začínala aplikovať do života. Ako som sa dostávala hlbšie, tak som začínala chápať, že všetok život riadi jediná sila - Láska.

Poznatky som začala vnášať do svojho života a ten sa začal meniť. Z nešťastnej a bezradnej osôbky som vyrástla na bytosť, ktorá si váži seba samu. S pribúdajúcimi rokmi sa cítim čoraz lepšie a čoraz viac si užívam život.

Roky sa venujem zdravej strave, cvičím jógu, tai-chi, meditujem, pracujem v záhrade a objavujem krásu života v rovnováhe.

www.mojahomeopatka.sk
www.homeopatiadoma.sk