O mne

Dlho som bola v živote stratená. Milovala som matematiku pre jej jasnú logiku a čistotu. Dávala mi zmysel. Ľudia a svet okolo mňa zmysel nedávali. Bola som nešťastná, zakomplexovaná a bezradná. Dostala som sa tak ďaleko, že som sa hnevala na ľudstvo pre to ako sa správa k Zemi a k sebe navzájom. 

Čím viac som bola znechutená, tým viac sa to odrážalo na mojom živote. Ľudia si ma nevážili, napriek svojej inteligencii som nedokázala zarobiť peniaze. Bola som nešťastná a zrejme aj depresívna, pretože som mala pocit, že každý vie, čo má robiť, čo sa od neho očakáva: Že každý okolo m§a rozumie životu, len ja nie. 

Ten okamžik, keď som si uvedomila, že to tak nie je a väčšina ľudí je rovnako stratená ako ja, mi zmenil život. 

Obrátila som svoju pozornosť od matematiky k životu a ľuďom. Čítala som všetko, čo sa mi dostalo do rúk a hľadala spôsob ako svoj život zmeniť. Ako zmeniť seba.


Zo začiatku to šlo pomaly a ja som mala často pocit, že sa nič nedeje. Veľakrát som padla do zúfalstva, ale odrazu som si uvedomila, že môj život je iný. Že ja som iná. 

Pomohla mi v tom aj homeopatia, ale nie je to nutné. Stále viac som presvedčená, že máme moc zmeniť svoje životy bez akýchkoľvek barličiek. Aj keď som vďačná za jej pomoc, kedykoľvek je to potrebné. 

Z cesty do Santiaga de Compostella
Z cesty do Santiaga de Compostella

Dnes žijem život podľa svojich predstáv, vážim si seba samu a užívam si každý jeden deň. A nielen to. Moje skúsenosti pomáhajú meniť životy ďalším ľuďom. 

Nemusíme byť obeťami okolností. Svoj život dokážeme zmeniť. Dokázala som to ja i mnohí moji klienti. Viem, že to dokážete to aj Vy.